HALLINTO

Tutkimuskeskuksen johtajana toimii professori Christian Krötzl (Christian.Krotzl@staff.uta.fi). Käytännön asioissa pyydämme ottamaan yhteyttä johtoryhmän sihteeri Lauri Uusitaloon (Lauri.A.Uusitalo@staff.uta.fi).

Johtoryhmä

Christian Krötzl, professori, puheenjohtaja: (Christian.Krotzl@staff.uta.fi)
Sari Katajala-Peltomaa, dosentti, varapuheenjohtaja: (Sari.Katajala-Peltomaa@staff.uta.fi)
Lauri Uusitalo, FM, tohtoriopiskelija, sihteeri: (Lauri.A.Uusitalo@staff.uta.fi)
Jenni Kuuliala, FT, tiedottaja: (Jenni.Kuuliala@staff.uta.fi)
Katariina Mustakallio, yliopistonlehtori, vararehtori: (Katariina.Mustakallio@staff.uta.fi)
Päivi Pahta, professori, dekaani: (Paivi.Pahta@staff.uta.fi)
Jussi Rantala, FT: (Jussi.P.Rantala@uta.fi)
Raisa Maria Toivo, dos., akatemiatutkija: (Raisa.Toivo@staff.uta.fi)
Ville Vuolanto, dos., yliopisto-opettaja: (Ville.Vuolanto@staff.uta.fi)