Yhteystiedot

Postiosoite: Työelämän tutkimuskeskus (henkilön nimi), PL 33014 Tampereen yliopisto

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@tuni.fi

Hallinto

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puh
Tammelin Mia akatemiatutkija, tutkimusjohtaja mia.tammelin@tuni.fi LINNA  5094 050 437 7504

Tutkijaverkosto

Tutkijat

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puh
Aho Simo erikoistutkija Simo.Aho@tuni.fi LINNA 5085 050 318 6059
de Bloom Jessica akatemiatutkija Jessica.de.Bloom@tuni.fi LINNA 4057 050 318 6070
Haapakorpi, Arja yliopistotutkija arja.haapakorpi@tuni.fi LINNA 5094
Hadkhale Kishor yliopistotutkija kishor.hadkhale@tuni.fi ARVO
Heiskanen Tuula tutkija Tuula.Heiskanen@uta.fi LINNA 6020 050 318 6082
Ilomäki Sakari tohtoriopiskelija Sakari.Ilomaki@tuni.fi LINNA 5109
Jokinen Esa tutkijatohtori Esa.Jokinen@tuni.fi 050 318 6101
Jonker-Hoffrén Paul tutkijatohtori Paul.Jonker-Hoffren@tuni.fi LINNA 5083 050 437 7206
Järvensivu Anu yliopistotutkija Anu.Jarvensivu@tuni.fi 0407081270
Järvinen Katri-Maria tutkija Katri-Maria.Jarvinen@tuni.fi LINNA 5105 050 318 7812
K.C. Prakash tutkija Prakash.Kc@tuni.fi ARVO B319 050 509 9158
Kinnunen Ulla professori (psykologia) Ulla.Kinnunen@tuni.fi LINNA 4060 040 190 1386
Koistinen Pertti professori (sosiaalipolitiikka, erit. työpolitiikka) Pertti.Koistinen@tuni.fi LINNA 5071 050 318 6123
Koivunen Tuija tutkijatohtori Tuija.Koivunen@tuni.fi LINNA 5108 050 318 7674
Korvajärvi Päivi professori emerita (naistutkimus) Paivi.Korvajarvi@tuni.fi LINNA 6020 050 318 6133
Krutova Oxana tutkijatohtori Oxana.Krutova@tuni.fi LINNA 5108 050 431 2534
Kujanpää Miika tutkija (WRC) Miika.Kujanpaa@tuni.fi LINNA 4057 050 437 7209
Leinonen Minna tutkijatohtori Minna.Leinonen@tuni.fi LINNA 5092 050 318 6141
Lipiäinen Liudmila tutkija Liudmila.Lipiainen@tuni.fi LINNA 5109 050 318 6170
Logren Aija tohtoriopiskelija Aija.Logren@tuni.fi LINNA 5106 050 318 7110
Mauno Saija professori (psykologia, alana työ- ja organisaatiopsykologia) Saija.Mauno@tuni.fi LINNA 4089 050 318 6770
Melin Harri professori (sosiologia) Harri.Melin@tuni.fi LINNA 5065 050 420 1526
Minkkinen Jaana tutkijatohtori Jaana.Minkkinen@tuni.fi LINNA 4089 050 318 7671
Mäkiaho Ari tutkimussihteeri Ari.Makiaho@uta.fi LINNA 5083 050 318 6206
Mäkikangas Anne yliopistonlehtori (psykologia) Anne.Makikangas@tuni.fi LINNA 4056 050 437 7137
Neupane Subas tutkijatohtori Subas.Neupane@tuni.fi ARVO C319 040 190 9709
Nygård Clas-Håkan professori (työterveys) Clas-Hakan.Nygard@tuni.fi ARVO B340 050 586 5959
Nätti Jouko professori (sosiaalipolitiikka) Jouko.Natti@tuni.fi LINNA 5070 050 318 6173
Ojala Satu tutkijatohtori (sosiaalipolitiikka) Satu.Ojala@tuni.fi LINNA 5093 050 318 6176
Otonkorpi-Lehtoranta Katri tutkijatohtori Katri.Otonkorpi-Lehtoranta@tuni.fi LINNA 5091 050 318 6179
Peutere Laura tutkija Laura.Peutere@tuni.fi
Pyöriä Pasi yliopistonlehtori (sosiologia) Pasi.Pyoria@tuni.fi LINNA 5054 050 318 6188
Ristimäki Hanna-Leena tohtoriopiskelija Hanna-Leena.Ristimaki@tuni.fi LINNA 5103 050 318 7673
Ruusuvuori Johanna professori (sosiaalipsykologia) Johanna.Ruusuvuori@tuni.fi LINNA 5068 050 318 6151
Saari Tiina tutkijatohtori Tiina.P.Saari@tuni.fi LINNA5096
Saloniemi Antti professori (sosiologia) Antti.Saloniemi@tuni.fi PORI 386E 050 462 7394
Syvänen Sirpa yliopistotutkija (alana työelämän tutkimus) Sirpa.Syvanen@tuni.fi LINNA 5089 040 190 1315
Särkikoski Tuomo tutkijatohtori Tuomo.Sarkikoski@tuni.fi KUMLINGE 050 318 7692
Tiitinen Sanni tutkijatohtori Sanni.Tiitinen@tuni.fi LINNA 6086 050 509 9195
Tikkamäki Kati yliopistotutkija Kati.Tikkamaki@tuni.fi LINNA 5104 040 190 1309
Turja Tuuli tohtoriopiskelija Tuuli.Turja@tuni.fi LINNA 6084 050 318 7765
Virkajärvi Marjukka tutkimussihteeri Marjukka.Virkajarvi@tuni.fi ATALPA 218 050 318 6697