Yhteystiedot

Postiosoite: Työelämän tutkimuskeskus (henkilön nimi), PL 33014 Tampereen yliopisto

Hallinto

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puh
Tammelin Mia akatemiatutkija, tutkimusjohtaja mia.tammelin@uta.fi LINNA  5094 050 437 7504

Tutkijaverkosto

Tutkijat

Nimi Tehtävä Sähköposti Huone Puh
Aho Simo erikoistutkija Simo.Aho@uta.fi LINNA 5085 050 318 6059
de Bloom Jessica akatemiatutkija Jessica.de.Bloom@uta.fi LINNA 4057 050 318 6070
De Wispelaere Jurgen tutkijatohtori Jurgen.De.Wispelaere@uta.fi
Heiskanen Tuula tutkija Tuula.Heiskanen@uta.fi LINNA 6020 050 318 6082
Ilomäki Sakari tohtoriopiskelija Sakari.Ilomaki@uta.fi LINNA 5109
Jokinen Esa tutkijatohtori Esa.Jokinen@uta.fi LINNA 5035 050 318 6101
Jonker-Hoffrén Paul tutkijatohtori Paul.Jonker-Hoffren@uta.fi LINNA 5083 050 437 7206
Järvensivu Anu yliopistotutkija Anu.Jarvensivu@uta.fi ARVO D321-24 050 509 9251
Järvinen Katri-Maria tutkija Katri-Maria.Jarvinen@uta.fi LINNA 5105 050 318 7812
K.C. Prakash tutkija Prakash.Kc@uta.fi ARVO B319 050 509 9158
Kinnunen Ulla professori (psykologia) Ulla.Kinnunen@uta.fi LINNA 4060 040 190 1386
Koistinen Pertti professori (sosiaalipolitiikka, erit. työpolitiikka) Pertti.Koistinen@uta.fi LINNA 5071 050 318 6123
Koivunen Tuija tutkijatohtori Tuija.Koivunen@uta.fi LINNA 5108 050 318 7674
Korvajärvi Päivi professori emerita (naistutkimus) Paivi.Korvajarvi@uta.fi LINNA 6020 050 318 6133
Krutova Oxana tutkijatohtori Oxana.Krutova@uta.fi LINNA 5108 050 431 2534
Kujanpää Miika tutkija (WRC) Miika.Kujanpaa@uta.fi LINNA 4057 050 437 7209
Leinonen Minna tutkijatohtori Minna.Leinonen@uta.fi LINNA 5092 050 318 6141
Lipiäinen Liudmila tutkija Liudmila.Lipiainen@uta.fi LINNA 5109 050 318 6170
Logren Aija tohtoriopiskelija Aija.Logren@uta.fi LINNA 5106 050 318 7110
Mauno Saija professori (psykologia, alana työ- ja organisaatiopsykologia) Saija.Mauno@uta.fi LINNA 4089 050 318 6770
Melin Harri professori (sosiologia) Harri.Melin@uta.fi LINNA 5065 050 420 1526
Minkkinen Jaana tutkijatohtori Jaana.Minkkinen@uta.fi LINNA 4089 050 318 7671
Mäkiaho Ari tutkimussihteeri Ari.Makiaho@uta.fi LINNA 5083 050 318 6206
Mäkikangas Anne yliopistonlehtori (psykologia) Anne.Makikangas@uta.fi LINNA 4056 050 437 7137
Neupane Subas tutkijatohtori Subas.Neupane@uta.fi ARVO C319 040 190 9709
Nygård Clas-Håkan professori (työterveys) Clas-Hakan.Nygard@uta.fi ARVO B340 050 586 5959
Nätti Jouko professori (sosiaalipolitiikka) Jouko.Natti@uta.fi LINNA 5070 050 318 6173
Ojala Satu tutkijatohtori (sosiaalipolitiikka) Satu.Ojala@uta.fi LINNA 5093 050 318 6176
Otonkorpi-Lehtoranta Katri tutkijatohtori Katri.Otonkorpi-Lehtoranta@uta.fi LINNA 5091 050 318 6179
Peutere Laura tutkija Laura.Peutere@uta.fi
Pyöriä Pasi yliopistonlehtori (sosiologia) Pasi.Pyoria@uta.fi LINNA 5054 050 318 6188
Riekhoff Arie tohtoriopiskelija Arie.Riekhoff@uta.fi LINNA 5040 050 318 7119
Ristimäki Hanna-Leena tohtoriopiskelija Hanna-Leena.Ristimaki@uta.fi LINNA 5103 050 318 7673
Ruusuvuori Johanna professori (sosiaalipsykologia) Johanna.Ruusuvuori@uta.fi LINNA 5068 050 318 6151
Saari Tiina tutkijatohtori Tiina.P.Saari@uta.fi LINNA5096
Saloniemi Antti professori (sosiologia) Antti.Saloniemi@uta.fi PORI 386E 050 462 7394
Syvänen Sirpa yliopistotutkija (alana työelämän tutkimus) Sirpa.Syvanen@uta.fi LINNA 5089 040 190 1315
Särkikoski Tuomo tutkijatohtori Tuomo.Sarkikoski@uta.fi KUMLINGE 050 318 7692
Tiitinen Sanni tutkijatohtori Sanni.Tiitinen@uta.fi LINNA 6086 050 509 9195
Tikkamäki Kati yliopistotutkija Kati.Tikkamaki@uta.fi LINNA 5104 040 190 1309
Turja Tuuli tohtoriopiskelija Tuuli.Turja@uta.fi LINNA 6084 050 318 7765
Van Aerschot Lina tutkijatohtori Lina.Van.Aerschot@uta.fi LINNA 5097 050 318 6234
Virkajärvi Marjukka tutkimussihteeri Marjukka.Virkajarvi@uta.fi ATALPA 218 050 318 6697
Virtanen Anniina tutkija E.Anniina.Virtanen@uta.fi LINNA 4057 050 417 6944